UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Солодка Мрія

«Солодка Мрія» – український бренд, що вже понад 20 років займається виробництвом крафтових натуральних продуктів харчування за власними авторськими рецептами, і є одним з найбільш потужних підприємств харчової промисловості України.

Філософія бренду – принципова відмова від штучних барвників, консервантів та підсилювачів смаку; дотримання високих стандартів виробництва; збереження кулінарних традицій Подільського краю; втілення соціальних ініціатив за-для розвитку регіону.

Історія підприємства сягає 1945 року, коли на території Вінниці було створено «Вінницький міський харчовий комбінат». З 1998 року тут стартувало виробництво яблучного соку, яблучного пюре, повидла та хлібного квасу. Перший зефір під торговою маркою «Солодка мрія» побачив світ у 2000 році. Відтоді асортимент продукції систематично поповнюється новими позиціями, адже технологи бренду враховують побажання аудиторії і намагаються миттєво відповідати на запити часу.

Компанія безупинно розвивається, провела повну реконструкцію, укомплектувала виробничі лінії новим сучасним обладнанням, оновила та модернізувало цехи. Змінюється і підхід до ринку, розширяється асортимент, вдосконалюється політика взаємодії з клієнтами, відкриваються нові перспективні напрямки – кулінарія, власна служба доставки, мережа фірмових крамниць та кафе. Також активно розвивається напрямок франшизи.

 

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter